vw transporter t3 1.6 TD JX SERVO obytné doklady dovoz DE

Odpovědět
transsglobal
Příspěvky: 6
Registrován: sob 10. úno 2018 18:11:41

vw transporter t3 1.6 TD JX SERVO obytné doklady dovoz DE

Příspěvek od transsglobal » pon 03. srp 2020 17:50:52

prodám vw transporter T3 87rok 5míst v dokladech 1.6 td typ motoru jx originální motor,sedí čísla, najeto 230tis km 5rychlostní převodovka kod ASS řadí pěkně nehučí dá se s ní jet vklidu 110 na dálnici jsem z toho vymáčkl 125km/h, ale už je to zbytečně vytočený a dlouhodobě to není dobrý pro ten motor.. repasovaný servo posilovač řízení,nové hadice, řemen a měněná servo pumpa, boční šoupací okno, hranatá světla, velká multivan zrcátka,zlatá metalíza - kosmetické vady(jsou tam místa kde by to sneslo přelakovat) auto bylo lehce ťuklé v jednom místě na předek už je to opravené a toto místo je v základní barvě stejně jako levá prostřední spára, jinak byly vařeny ty zadní patky ty to chtělo ty jsou nové.. zadní spáry a ty bolesti t3jek jsou ok .. dle mého je to originál nevyvařovaná kasle. lemy pár známek rezu jinak zdravé.. prahy nosníky podlaha jsou ok ..
psaný jako obytný automobil,nové oleje filtry, měněná spojka, nové spojkové ložisko, měněný střed turba(ne za nový, ale za funkční ze starého turba)rozhýbaná regulace turba, plně funkční, chce to nejlépe vidět na živo a svézt se ..
dovoz z DE doklady na přihlášení nebo na veterána kde se neplatí eko poplatek člověk nechodí na technickou a pojištění stojí cca 400kč /rok mohu pomoc propojit s Veterán klubem v Praze kde jsem taky registrovaný..
origo zapsané tažné na káru,vyhřívané zadní okno, zadní vodní topení s ovládáním u řidiče..topení je v zadní části auta napojené na motorový okruh a okruh topení v přední části .. supr věc v zimě
neni to nějaká stará odhoněná vyvrzaná T3ka,[/img] solidní nápravy nevymlácený, solidní tlumiče a před nějakou dobou dělané brzdy, myslím, že to udělá ještě hodně parády a kdybych doma neměl další 3xT3ky tak si jí necham, ale nemám na to garáž a nechci to nechávat přez zimu venku.. když se neprodá tady v čr tak půjde zpátky do německa
tel 725 296 098
rád zodpovím všechny informace .. popř. nejlépe to vidět svézt se
rozumné dohodě se nebráním ..při rychlém a solidním jednání sleva .. auto jsem chtěl dolakovat, ale bohužel na to nemám čas ..
poslední věc.. pár lidí už mi psalo proč to má čísla cz ??? odpověď je, že mi to nemuže stát na ulici bez čísel před barákem jelikož by to byl problém ..tyto čísla k tomu nepatří !!! jediné co tak to nemá přední sedačky .. ale jdou sehnat nebo jdou dat jakékoliv jiné z jiného
IMG_1388.jpeg
IMG_1388.jpeg (240.01 KiB) Zobrazeno 1440 x
IMG_1388.jpeg
IMG_1388.jpeg (240.01 KiB) Zobrazeno 1440 x
IMG_1377.jpeg
IMG_1377.jpeg (242.15 KiB) Zobrazeno 1440 x
Přílohy
IMG_1385.jpeg
IMG_1385.jpeg (127.53 KiB) Zobrazeno 1440 x

Odpovědět