STK

Tschudlík
Příspěvky: 8
Registrován: stř 02. pro 2015 13:42:22

Re: STK

Příspěvek od Tschudlík » pon 14. pro 2015 10:25:10

Na veteránskou testaci musíš mít dobrozdání od odborné dílny - jakýkoliv člověk co má "berana" na opravy vozidel. Při přihlášení ale pozor, původní vozidlo již nesmí být v registru (nebo evidenci?) vozidel. U toho vzniká tak trochu problém - kdo měl "noty" v depozitu a předpokládá, že vozidla daná do depozita do 30.6.2013 zaniknou, mýlí se. Ano, vozidlo již sice nebude v registru vozidel, ale zůstává v evidenci (nebo obráceně - teď si nevybavuji jak je přesně ta formulace) a nelze jej již přihlásit...

Karel
Příspěvky: 34
Registrován: úte 14. dub 2015 8:42:23

Re: STK

Příspěvek od Karel » stř 06. led 2016 10:10:45

Přeju krásný den,
Jelikož jsem se dověděl, že u mého busíka před cca před 10m vypršela technická tak bych i já potřeboval pomoci.
Hledám nějakého známého u STK(okolí PCE), kam bych přijel a kde by se udělalo "omrknutí" co opravit a co jistě neprojde.
Na minulé technice bylo špatně:
Kastle prý dobrá + (tzn nikde neupadávájí kusy kastle. Není možné propíchnutí šroubovákem).
Přední brzdy opraveny nevracel se jeden brzdič. Repasováno nové desky + kotouče.
Co je veliká bolest tak motor, který je jiný papír 1.6d, který jsem tam nikdy neviděl je prý vyškrtnutý z vel. techničáku, ale co já vím jak to je.
Motor jsem repasoval (šály, hlava, nové naf. čerpadlo, vstřiky zatím ne šetřím koruny). Ale asi emise budou zlé (stahnul bych hrozně naftu na čerpadle:)

Auto jsem koupil trochu nešťastně borec to lepil kobercovkama, silikonama, perlinkama to vše je pryč.
Mám prostě problém a potřeboval bych jich co nejvíce vyřešit, aby auto mohlo jezdit dál.
V plánu jsou komplet zadní brzdy... nějak brzdí, ale když jsem dělal ložiska tak si myslím, že se musí opravit než vybuchnou.
Jezdím na ekodiesel tzn. smrdím, ale klidně se stavím na shelce a naleju očisty :)
Známeho hledám i aby mi trochu pomohl někde přivřel oko a i mi řekl co přístě musí být jinak.
Je to auto pracovní a potřebuju je.

Fajglin
Příspěvky: 84
Registrován: pon 24. srp 2015 22:13:09

Re: STK

Příspěvek od Fajglin » stř 27. led 2016 12:47:19

Ahoj nemáte někdo kontakt na veteránskýho komisaře co dělá t3?
A asi i místečko v klubu okolí Prahy, ale to je asi jedno kde :D
díky

Uživatelský avatar
martin_100
Příspěvky: 213
Registrován: ned 25. říj 2015 0:19:48
Bydliště: Rybnice

Re: STK

Příspěvek od martin_100 » pát 13. bře 2020 18:38:51

T3 Lucinka

Odpovědět