Vencovo Červeňuch

Uživatelský avatar
Merlin
Příspěvky: 618
Registrován: úte 12. kvě 2015 22:05:28
Bydliště: Žacléř

Re: Vencovo Červeňuch

Příspěvek od Merlin » pát 05. srp 2022 14:30:33

Zdar Venco!
Tak popravdě se teď trochu bojím podívat na zadní ramena... Nu, ale zas je to prošlapaná cestička, tak by se to sfouklo snad rychle. Jojo, brzdový světla a tlakovej spínač. Taky mě trápil a vyřešil jsem to následujícím způsobem, od té doby klid.... https://busforum.cz/viewtopic.php?f=7&t ... ADna%C4%8D Ale nic pro žumpisty původního stavu, hehe...

Měj se fajn, Merlin.
"Modrej" VW Transporter T3 Westfalia
"Zarivka" SKODA Rapid 130
"Corbidlo" SEAT Cordoba Vario TDi
"Matchbox" SEAT Ibiza TDi
----------------------------------------------
http://www.coffee-garage.blogspot.com

Uživatelský avatar
venca101
Příspěvky: 87
Registrován: pon 25. led 2016 15:24:21
Bydliště: jižní Morava

Re: Vencovo Červeňuch

Příspěvek od venca101 » úte 20. zář 2022 10:27:34

Letošní dovolená na Karlovarsko pro nás jihomoraváky znamenala výlet na cca 1200 km. Auto s novou zadní nápravou šlapalo jak hodinky. Po jarním čarování s vodní pumpou, chladičem oleje a hadicema musím prohlásit boj s kolísáním teploty za vyřešený! Akorát začala mírně poblikávat kontrolka dobíjení když jsou vypnutý světla, tak jsem jezdil se zapnutejma a baterka se drží, tak nevím, co je to zas za šotka...
Dovolená se vyvedla, krásný počasí celej tejden, teploty akorát na koupání v Ohři, Sázavě a Berounce, krápalo až poslední den při odjezdu domů, co víc si přát...
Navštívili jsme Sázavu, nádražku Nižbor, Koněpruské jeskyně, Bečov nad Teplou, Loket nad Ohří, lázně Kyselka, Karlovy Vary, Svatošské skály, Nový hrad a já už nevím co ještě. Největší pecka pro mě jako ortodoxního patinkáře byly polorozpadený lázně Kyselka - už se opravují, jsem zvědavej, jak to bude vypadat třeba za 10 let. Největší zklamání = Karlovy Vary - město pro zlatokopky, vohrnutý límečky a snoby, kaine fucking tramping, takže děkuji, nikdy více, nic pro nás.
No a příští rok kdo ví kam nás vítr zavane, ale něco nám našeptává, že po těch mnoha letech tuzemských dovolenek potřebujeme jet do Slovinska. Tak uvidíme, řekl slepej :)

Mattoniho vila
Obrázek

parkoviště před cestou k Mattoniho stáčírně
Obrázek

Nový hrad
Obrázek

Radošov u Kyselky
Obrázek

Kemp na Špici
Obrázek

Kemp na Špici
Obrázek

Loket nad Ohří
Obrázek

Kemp Beroun
Obrázek

Tábořiště pod Vrbou Sázava
Obrázek

Uživatelský avatar
venca101
Příspěvky: 87
Registrován: pon 25. led 2016 15:24:21
Bydliště: jižní Morava

Re: Vencovo Červeňuch

Příspěvek od venca101 » úte 20. zář 2022 10:39:33

Ukázka spaní čtyřčlené rodiny + pes v jednom NOwesty busovi. 2 dospělí na rozkládací lavici. Za řidičovo sedadlem je bedna s víkem tvořící lehadlo pro puberťáka opatřená matrací šíře 70cm, v bedně je uložena kuchyň + potraviny. Po rozložení zadní lavice se vytvoří jedna plocha s bednou, puberťák lehne hlavou k řidičovo sedáku, nohy hodí na rozkl. postel a pohoda dřez. Školkáč má westfalia lehátko nad volantem, pes je na dece na zemi před šoupačkama. A jde to :)

rozkempovaná kára
Obrázek

spací bedna ve složeném stavu
Obrázek

westfalia lehátko nad volantem
Obrázek

Uživatelský avatar
martin_100
Příspěvky: 118
Registrován: ned 25. říj 2015 0:19:48
Bydliště: Rybnice

Re: Vencovo Červeňuch

Příspěvek od martin_100 » čtv 22. zář 2022 22:24:34

Jo tak Vary jsou megahnusný město plný blbejch lidí. Teda von celej K kraj je semeniště idiotů ale aspoň se tam najdou hezký zákoutí.
Když už si byl u nás v evropě tak ste měli jet spís do Mariánek. Vono tam toho moc neni ale je to tam hezký. Je tamtřeba moc hezkej miniaturpark s českyma pamětihodnýma stavbama. O kus dál u Frantovek je zase SOOS cožtaky neni marný.
Až tě to zase někdy potáhne z orientu k nám tak máš inspiraci.
T3 1,9D Lucinka

Odpovědět