OT - brigáda řidiče ve vodácký cestovce

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jenda - Povoda
Příspěvky: 53
Registrován: úte 12. kvě 2015 10:00:53

OT - brigáda řidiče ve vodácký cestovce

Příspěvek od Jenda - Povoda » úte 17. kvě 2016 22:32:36

Ahoj všem. Přichází naše vodácká sezóna a chybí nám na některé akce řidiči. Jedná se převážně o 9ti místný mikrobusy plný klientů - LTčka, Sprintery, Transit, Hiace...něco s vlekem na kanoe, něco na nafukovačkách, takže bez vleku, ale vždycky těžký auto. Jezdíme po celý Evropě od Albánie, Bosny až po Rakousko, Francii... Jsou to vodácký zájezdy, takže se spí vedle auta pod hvězdama, lidem se tyká, nejezdí se v kravatě, ale občas i bez trika a bez bot :-) Chybí nám i lidi na jednodušší akce jenom dodávkou s větším vlekem (do 750 kg) třeba na Vltavě, nebo v Polsku. Podmínkou je milovník volantu, člověk kterej umí opravdu řídit, nikoho nezabije, nikam nepošle ani auto, ani vlek, pořád ví co se děje kolem auta za dvěma zatáčkama před ním, za ním i vedle něj, vydrží i nájezd zájezdu třeba do tý Bosny dobře 14 hodin, je schopnej jednoduchejch oprav a pořád se usmívá nejenom na naše klienty, ale i na celníky a policajty. Takže podmínky jsou drsný :-) Nějaký kačky za to jsou.

Odjezdy jsou z Českýho Šternberka, 41 km D1.

Některý lidi, co pro nás jezděj jako instruktoři, nebo řidiči to maj spíš jako dovču. Na vodáckejch zájezdech je pohoda. Jezdíme po parádních destinacích, čistá voda, sluníčko, pěkný holky, ale i starý pohodový baby, často bejvá fakt dobrá parta. Takže pokud by na někoho z vás seděl tenhle popis a máte v létě čas a chuť se někam podívat, tak se mi ozvěte na mejla honza@povoda,cz
blog.povoda.cz

TrcekVW
Příspěvky: 64
Registrován: sob 23. kvě 2015 12:15:38

Re: OT - brigáda řidiče ve vodácký cestovce

Příspěvek od TrcekVW » stř 18. kvě 2016 10:15:03

Na vylet bych jel :-) ale moc se nesmeju.

Uživatelský avatar
Jenda - Povoda
Příspěvky: 53
Registrován: úte 12. kvě 2015 10:00:53

Re: OT - brigáda řidiče ve vodácký cestovce

Příspěvek od Jenda - Povoda » úte 07. bře 2017 22:19:36

Ahoj kluci a holky.

Zima mi mrcha skoro utekla pod lyžema a pádlo se zas v kvelbu nedočkavě kroutí, takže inzerát viz výše je opět aktuálně akutní! :-) Hledáme všechny s dobrym srdcem. Nejenom za volant, ale i do kanclíku, nebo do lodě. Nebojte se mi napsat email na honza@povoda.cz, nebo cinknout na 732755918, i když nebudete chtít práci, ale třeba jenom radu kolem busa :-)
blog.povoda.cz

Odpovědět